Pitaya

Brand history

Привіт! Це PITAYA — простір, де створюють купальники, які захищають твоє тіло від сонця і дарують абсолютне відчуття жіночності.

Дбаємо про тебе та світ навколо! 

Спершу турбота про себе, а тоді інші справи! Ми щиро віримо, що майбутнє належить тим, хто проявляє любов до себе.  

PITAYA з турботою про оголену красу!

Наша команда

Нас дуже багато і ми всі безумовно вдячні за те, що ти обираєш нас. Ми знаємо як зробити красиво і впевнені в тому, що перша примірка здатна розбурхати твою силу! Кожен відпочинок стане новою історією привабливості та внутрішньої гармонії. 

Поїздка з Pitaya — це твій особливий ритуал, який програмує життя на тотальне задоволення собою. 

Місія команди: допомагати жінкам, чоловікам та дітям по всьому світу відчувати себе повноцінними всупереч трендам, традиціям, звичним догмам та субстанціям. 

Універсальність, якість, комфорт, масштабність, магнетизм — такою є Pitaya! 

Наш шлях

Початок великої історії

Розпочалось все 3 роки тому. Ми знайшли особливу, не схожу на іншу, неймовірну тканину, розроблену за швейцарською технологією. Вона не просто закриває певні ділянки тіла, вона працює — захищає від фотостаріння та блокує алергічну реакцію на сонце, при цьому швидко сохне та пропускає дозований рівень ультрафіолету.

Тканина повністю змінює рутину людини на відпочинку. З купальниками Pitaya не потрібно думати про регулярне оновлення сонцезахисту, адже купальник забезпечує захист на рівні SPF 35, дозволяючи твоїй шкірі отримати здорову і безпечнузасмагу.

Ми розпочинали в період карантину, але наша ідея була настільки потужна, що жодна економічна, політична, культурна проблема не змогла зупинити цей запал. Завдяки великій роботі та нашим клієнтам, ми створюємо інноваційний продукт, який популярний у всьому світі.   

Еволюція лекал, моделей, технологій пошиття та брендинг — усе це, стало практичним доказом нашої міцності. 

Наша сила в ідеї! 

"Турбуватися про світ та людське тіло !"

Переваги купальників від Pitaya

Приваблива засмага

Купальники пропускають дозований рівень ультрафіолету,  який утворює природну і безпечну засмагу під тканиною. 

Надійний захист

Захистіть себе від почервоніння, опіків та фотостаріння, так само, як від надлишкового використання сонцезахисного крему SPF-35.

Екологічність

Увесь асортимент магазину зберігає екологічний баланс та запобігає надлишковому забрудненню середовища традиційними сонцезахисними засобами.

Швидке висихання

Повітря легко проникає через тканину, тому купальники сохнуть не більше 15 хв.