Pitaya

Brand history

Ласкаво просимо у світ PITAYA, де ми представляємо втілення захисту від сонця, що дозволяє вам дбати про своє самопочуття та розкривати свою унікальну красу.

Ми твердо віримо, що майбутнє належить тим, хто ставить на перше місце турботу та любов про себе.

PITAYA з любов'ю в серці

Команда

Наша молода, цілеспрямована, працьовита команда завжди звертає увагу на деталі. Ми прагнемо до задоволення від роботи, яку виконуємо щоденно, і втілюємо наші цінності: поєднання якості з комфортом і любов'ю. Любов'ю до себе, до шкіри, до світу навколо.

Тому ми прийняли на себе місію допомагати жінкам по всьому світу відчувати себе божественними всупереч іншим умовам. Чоловікам - комфортно не дивлячись на обставини. Дітям - захищено, навіть тоді, коли мама не дивиться.

Наші вироби поєднують у собі якість, комфорт, стиль і універсальність. Спробуй!

Наш шлях

Історія бренду

Понад 3 роки тому, ми натрапили на надзвичайну тканину, розроблену за швейцарською технологією.
Уявіть собі тканину, яка захищає вас від алергії на сонце та фотостаріння, при цьому швидко сохне і пропускає дозований рівень ультрафіолету! Тканина, яка дозволяє вам попрощатися з надмірним використанням сонцезахисних засобів, але при цьому забезпечує захист на рівні SPF 35, дозволяючи вашій шкірі отримати здорову засмагу.

PITAYA

Ми довго думали й міркували, вирішивши поєднати неперевершену якість, максимальний комфорт, геніальну функціональність і чарівний дизайн. Шлях був далеко не простим. Запуск під час карантину підкидав нам несподівані перешкоди, а постійна еволюція лекал, моделей, технологій пошиття та брендингу випробовувала нас на міцність. Але ми не здавалися, зростали з кожним днем, сприймали конструктивну критику і перетворювалися на щось надзвичайне.

Переваги купальників від Pitaya

Ідеальна засмага

Наші купальники пропускають дозований рівень ультрафіолете сприяючи утворенню м'якої засмаги під тканиною. Нанесіть на відкриті ділянки тіла сонцезахисний крем для рівномірної засмага по всьому тілу!

Постійний захист

Захистіть себе від почервоніння, опіків та фотостаріння, так само, як від надлишкового використання сонцезахисного крему SPF-35.

Екологічність

Наші еко-свідомі купальники та одяг допомагають зберігати екологічний баланс, запобігаючи надлишковому забруденню середовище традиційними сонцезахисними засобами.

Швидке висихання

Насолодіться швидкою сухістю тканини! Наші купальники забезпечують прохолоду, дозволяючи повітрю легко проникати через тканину.